Ofertă acceptată Cumpărare directă

Audio-video

Număr anunț
DA22092360
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "STROE BELLOESCU", SAT GRIVITA (CUI 28343068)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
32324000-0 · Televizoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.299,46 RON
Valoare atribuită
16.299,46 RON
Data publicării
17.12.2018 11:02
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.299,46 RON

din 16.299,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.