Ofertă acceptată Cumpărare directă

Televizor LED Nei, 48 cm, 19NE4000, HD [19NE4000]

Număr anunț
DA22111071
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DOBROTESTI (CUI 16530194)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
32324100-1 · Televizoare color (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294,11 RON
Valoare atribuită
294,11 RON
Data publicării
18.12.2018 10:27
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294,11 RON

din 294,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.