Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Televizor LED Smart Ultra HD, 123cm, Tizen, SAMSUNG UE49MU6472
- Număr anunț
- DA22102967
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 32324100-1 · Televizoare color (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.331,09 RON
- Valoare atribuită
- 2.331,09 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 15:19
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 08:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.331,09 RON
din 2.331,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro