Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GLUTAMAX I- 100X - 100M
- Număr anunț
- DA22085760
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
- Cod CPV
- 24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 189,95 RON
- Valoare atribuită
- 189,95 RON
- Data publicării
- 15.12.2018 07:23
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 05:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
189,95 RON
din 189,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro