Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE REPARATII

Număr anunț
DA22067093
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GEORGE ENESCU MOINESTI (CUI 29105960)
Furnizor / câștigător
APREX AUTO SRL (CUI RO13686211)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.020,61 RON
Valoare atribuită
5.020,61 RON
Data publicării
13.12.2018 15:32
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 11:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.020,61 RON

din 5.020,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.