Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sevicii mentenanta informatice
- Număr anunț
- DA22120676
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.6 BISTRITA (CUI 29873429)
- Furnizor / câștigător
- RAILCO SRL (CUI RO22172465)
- Cod CPV
- 50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 722,68 RON
- Valoare atribuită
- 722,68 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 14:12
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 16:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
722,68 RON
din 722,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro