Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET IMBRACAMINTE BUCATARIE

Număr anunț
DA22119232
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT " DUMBRAVA MINUNATA"NR.18 BRASOV (CUI 29357045)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
18300000-2 · Articole de imbracaminte (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.251,84 RON
Valoare finală
1.251,84 RON
Data publicării
18.12.2018 13:38
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.