Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse de curatenie generala pe un an calendaristic

Număr anunț
DA22119168
Autoritate contractantă
S.N. AEROPORTUL INTERNATIONAL TIMISOARA TRAIAN VUIA S.A. (CUI RO11178217)
Furnizor / câștigător
R - ESPROFUSION SRL (CUI 28913959)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.999,99 RON
Valoare atribuită
134.999,99 RON
Data publicării
18.12.2018 13:36
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134.999,99 RON

din 134.999,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.