Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MOCHETA PENTRU SCOALA VLADENI

Număr anunț
DA22118395
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 VLADENI (CUI 22740433)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39530000-6 · Covoare, presuri si carpete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.359,89 RON
Valoare atribuită
2.359,89 RON
Data publicării
18.12.2018 13:17
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 14:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.359,89 RON

din 2.359,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.