Ofertă acceptată Cumpărare directă

felicitari personalizate

Număr anunț
DA22110451
Autoritate contractantă
Municipiul Calafat (CUI 4554424)
Furnizor / câștigător
CONISIM CONSULTING SRL (CUI RO37977536)
Cod CPV
22300000-3 · Carti postale, felicitari si alte imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210 RON
Valoare atribuită
210 RON
Data publicării
18.12.2018 10:13
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210 RON

din 210 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.