Ofertă acceptată Cumpărare directă

ULEI MOTOR ELF 5W40

Număr anunț
DA22076570
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA MUNICIPIUL MEDGIDIA (CUI 17578751)
Furnizor / câștigător
RODENS COMERCIAL 2001 SRL (CUI RO14218596)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
213,44 RON
Valoare atribuită
213,44 RON
Data publicării
14.12.2018 11:35
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 09:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

213,44 RON

din 213,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.