Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 7,0% sub estimat

30125100-2 Cartuse de toner

Număr anunț
DA22123703
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "PETRE ISPIRESCU (CUI 20745787)
Furnizor / câștigător
ECHO PLUS SRL (CUI RO18957613)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
460 RON
Valoare atribuită
427,60 RON 7,0% sub estimat
Data publicării
18.12.2018 15:23
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 15:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

427,60 RON

din 460 RON estimat 7,0%

Adjudecat la 93,0% din estimat · economie 32,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.