Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS TONER COLOR 5K CF411X/CF412X/CF413X HP LASERJET PRO M477

Număr anunț
DA22123507
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL BUCOVINEI (CUI 4244628)
Furnizor / câștigător
AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI RO17042388)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.923 RON
Valoare atribuită
2.923 RON
Data publicării
18.12.2018 15:17
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 15:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.923 RON

din 2.923 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.