Ofertă acceptată Cumpărare directă

BROTHER DCP-L5500DN și Laptop ASUS X542UA

Număr anunț
DA22121636
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE DRUMURI JUDETENE CARAS SEVERIN (CUI 16739523)
Furnizor / câștigător
DMI IT SYSTEMS S.R.L. (CUI RO22405480)
Cod CPV
30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.689,73 RON
Valoare atribuită
3.689,73 RON
Data publicării
18.12.2018 14:33
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 15:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.689,73 RON

din 3.689,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.