Ofertă acceptată Cumpărare directă

HP CE285XL

Număr anunț
DA22121081
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Pensii Calarasi (CUI 13604637)
Furnizor / câștigător
EVO SPRINT SRL (CUI RO32174862)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
484,20 RON
Valoare atribuită
484,20 RON
Data publicării
18.12.2018 14:21
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 15:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

484,20 RON

din 484,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.