Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus toner Q2612A FX10 laser eps compatibil

Număr anunț
DA22120731
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.6 BISTRITA (CUI 29873429)
Furnizor / câștigător
RAILCO SRL (CUI RO22172465)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
285,72 RON
Valoare atribuită
285,72 RON
Data publicării
18.12.2018 14:13
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 16:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

285,72 RON

din 285,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.