Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Unitate Cilindru Drum Original OEM XEROX 7225 black SI Cartus Toner Xerox Original 006R01461 7225
- Număr anunț
- DA22118563
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI RO10881986)
- Furnizor / câștigător
- UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 845 RON
- Valoare atribuită
- 845 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 13:21
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 15:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
845 RON
din 845 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro