Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus toner Compatibil pt copiator XEROX REORDER -cod C118

Număr anunț
DA22117709
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE COSTESCU ALUNIS (CUI 29032710)
Furnizor / câștigător
DARCOS S.R.L. (CUI RO4214104)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
782 RON
Valoare atribuită
782 RON
Data publicării
18.12.2018 13:00
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 14:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

782 RON

din 782 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.