Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Funizare XEROX tonere / unitate cilindru : 113R00773 , 006R01160 , 013R00591
- Număr anunț
- DA22117402
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL MIOVENI (CUI RO24972170)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.488 RON
- Valoare finală
- 1.797,78 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 12:52
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 14:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.