Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus Ricoh type 1230D, toner

Număr anunț
DA22115444
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PETRE DULFU (CUI 26361335)
Furnizor / câștigător
REAL INVEST COM SRL (CUI RO9680997)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
145,77 RON
Valoare atribuită
145,77 RON
Data publicării
18.12.2018 12:04
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

145,77 RON

din 145,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.