Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale consumabile de tip IT pentru Comuna Ciumani

Număr anunț
DA22114351
Autoritate contractantă
COMUNA CIUMANI (CUI 4367922)
Furnizor / câștigător
MOLNAR COMP SRL (CUI RO15011164)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.023,53 RON
Valoare atribuită
1.023,53 RON
Data publicării
18.12.2018 11:39
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 11:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.023,53 RON

din 1.023,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.