Ofertă acceptată Cumpărare directă

Toner Bizhub C258 Color

Număr anunț
DA22112650
Autoritate contractantă
Comuna Brusturoasa (CUI 4352751)
Furnizor / câștigător
DIGIT-ALL SRL (CUI RO22688629)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
388 RON
Valoare atribuită
388 RON
Data publicării
18.12.2018 11:00
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

388 RON

din 388 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.