Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,3% sub estimat

Consumabile copiatoare

Număr anunț
DA22108305
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN ARAD (CUI 3861838)
Furnizor / câștigător
ZEPOTECH SRL (CUI 18337522)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.120 RON
Valoare atribuită
1.116,12 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
18.12.2018 09:19
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 09:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.116,12 RON

din 1.120 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 3,88 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.