Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie cartuse compatibile si cerneala reincarcare

Număr anunț
DA22106394
Autoritate contractantă
Scoala gimnaziala Spiru Haret (CUI 15277140)
Furnizor / câștigător
DUO MANAGER COM S.R.L. (CUI RO5168057)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.173,95 RON
Valoare atribuită
1.173,92 RON
Data publicării
18.12.2018 07:49
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 10:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.173,92 RON

din 1.173,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.