Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet cartuse imprimanta COMPATIBILE
- Număr anunț
- DA22105584
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 CRISTESTI (CUI 24901056)
- Furnizor / câștigător
- OTI IMPEX SRL (CUI RO12059460)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.252,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.252,10 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 17:49
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 17:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.252,10 RON
din 1.252,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro