Ofertă acceptată Cumpărare directă

XEROX 106R02732 Cartus toner ORIGINAL negru Phaser 3610 / Workcentre 3615, 25.300 pag

Număr anunț
DA22103251
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL MIOVENI (CUI RO24972170)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.889,98 RON
Valoare atribuită
1.889,98 RON
Data publicării
17.12.2018 15:26
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 07:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.889,98 RON

din 1.889,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.