Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipament de fotocopiere

Număr anunț
DA22098027
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN TELEORMAN (CUI 10327078)
Furnizor / câștigător
GETUSA SRL (CUI RO15818548)
Cod CPV
30121200-5 · Echipament de fotocopiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
267,48 RON
Valoare atribuită
267,48 RON
Data publicării
17.12.2018 13:24
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

267,48 RON

din 267,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.