Ofertă refuzată
Cumpărare directă
50F0ZA0,DRUM LEXMARK MX310DN/MS410/MS510DN/MS610DN,COMPATIBIL,CAPACITATE 60.000 PAGINI
- Număr anunț
- DA22055371
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA BIHOR (CUI 12324035)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI RO18088960)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 140 RON
- Valoare finală
- 140 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 10:17
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.