Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare unitati centrale calculator

Număr anunț
DA22118942
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC SEBIS (CUI 3518954)
Furnizor / câștigător
MCL SISTEM SRL (CUI RO11513427)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.210,20 RON
Valoare atribuită
25.210,20 RON
Data publicării
18.12.2018 13:31
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 13:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.210,20 RON

din 25.210,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.