Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hard disk Seagate FireCuda SSHD 1TB SATA-III 7200RPM 64MB
- Număr anunț
- DA22118702
- Autoritate contractantă
- COMUNA POIENARII DE ARGES (PRIMARIA COMUNEI POIENARII DE ARGES) (CUI 4654733)
- Furnizor / câștigător
- ARA SOFTWARE GROUP SRL (CUI RO14332522)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 341,78 RON
- Valoare atribuită
- 341,78 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 13:25
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 13:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
341,78 RON
din 341,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro