Ofertă acceptată Cumpărare directă

usb 8 gb

Număr anunț
DA22118677
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA MUNICIPIUL MEDGIDIA (CUI 17578751)
Furnizor / câștigător
INGA MED PRO SRL (CUI RO15264574)
Cod CPV
30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28,57 RON
Valoare atribuită
28,57 RON
Data publicării
18.12.2018 13:24
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28,57 RON

din 28,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.