Ofertă acceptată Cumpărare directă

IMPRIMANTA EPSON L 565 CISS FULL OPTIONS

Număr anunț
DA22118261
Autoritate contractantă
COMUNA ALUNIS (CUI 2843388)
Furnizor / câștigător
DARCOS S.R.L. (CUI RO4214104)
Cod CPV
30232150-0 · Imprimante cu jet de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.261 RON
Valoare atribuită
1.261 RON
Data publicării
18.12.2018 13:14
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.261 RON

din 1.261 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.