Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie echipamente IT si birotica

Număr anunț
DA22117451
Autoritate contractantă
Comuna Sihlea (Consiliul Local Sihlea) (CUI 4447436)
Furnizor / câștigător
TV DAN SERVICE SRL (CUI RO2406960)
Cod CPV
30211000-1 · Unitate centrala de procesare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.697,44 RON
Valoare atribuită
10.697,44 RON
Data publicării
18.12.2018 12:53
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.697,44 RON

din 10.697,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.