Ofertă acceptată Cumpărare directă

placi sunet

Număr anunț
DA22116818
Autoritate contractantă
U.M. 0192 BUCURESTI (CUI 8046690)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI RO17116469)
Cod CPV
30237136-1 · Placi de sunet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.109,15 RON
Valoare atribuită
8.109,15 RON
Data publicării
18.12.2018 12:39
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.109,15 RON

din 8.109,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.