Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acumulator Lenovo original
- Număr anunț
- DA22116700
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA DAMBOVITA (CUI 9743297)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
- Cod CPV
- 30237200-1 · Accesorii pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 273,10 RON
- Valoare atribuită
- 273,10 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 12:36
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
273,10 RON
din 273,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro