Ofertă acceptată Cumpărare directă

Desktop Lenovo Think Centre V520 Intel Core i3-7100 RAM 4GB HDD 1TB 7200rpm Windows 10 Pro

Număr anunț
DA22113514
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA SATU MARE (CUI 12310099)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.232 RON
Valoare atribuită
8.232 RON
Data publicării
18.12.2018 11:20
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 13:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.232 RON

din 8.232 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.