Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tableta Lenovo Tab 3 ZA1U0014BG, 10.1", Quad-Core, 16GB, Negru

Număr anunț
DA22112640
Autoritate contractantă
COMUNA GRADINILE (CUI 16556488)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.293,95 RON
Valoare atribuită
8.293,95 RON
Data publicării
18.12.2018 11:00
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 14:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.293,95 RON

din 8.293,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.