Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet remdeiere IT

Număr anunț
DA22108206
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Szentivani Mihaly Galesti (CUI 29034435)
Furnizor / câștigător
PRACTICAL IT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 38954212)
Cod CPV
30232000-4 · Echipament periferic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.266 RON
Valoare atribuită
1.266 RON
Data publicării
18.12.2018 09:17
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.266 RON

din 1.266 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.