Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HUB USB2 4 PORT/UH275Z-AT-G ATEN
- Număr anunț
- DA22108006
- Autoritate contractantă
- COMUNA COSTINESTI (CUI 12554654)
- Furnizor / câștigător
- ITLAB SERVICES & SECURITY SRL (CUI RO30928269)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 56,22 RON
- Valoare atribuită
- 56,22 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 09:11
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 10:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
56,22 RON
din 56,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro