Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop 2 in 1 HP Pavilion x360 14-cd0000nq, Intel Core i3-8130U pana la 3.4GHz, 14" Full HD Touch, 4
- Număr anunț
- DA22107113
- Autoritate contractantă
- TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.352,86 RON
- Valoare atribuită
- 2.352,86 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 08:41
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 17:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.352,86 RON
din 2.352,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro