Ofertă acceptată Cumpărare directă

mouse, cablu USB

Număr anunț
DA22105906
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN IALOMITA (CUI 4365409)
Furnizor / câștigător
DUO MANAGER COM S.R.L. (CUI RO5168057)
Cod CPV
30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
281,53 RON
Valoare atribuită
281,53 RON
Data publicării
17.12.2018 19:23
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

281,53 RON

din 281,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.