Ofertă refuzată Cumpărare directă

Laptop ASUS X542UA-DM597R, Intel Core i5-8250U pana la 3.4GHz, 15.6" Full HD, 4GB, 500GB, Intel HD G

Număr anunț
DA22098398
Autoritate contractantă
CASA CORPULUI DIDACTIC (CUI 4340684)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.300 RON
Valoare finală
6.300 RON
Data publicării
17.12.2018 13:33
Data finalizării
18.12.2018 19:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.