Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Purificator apa
- Număr anunț
- DA22109245
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LÂNGA TRIBUNALUL IASI (CUI 4541572)
- Furnizor / câștigător
- TRITON ECOSTYLE SRL (CUI RO15950572)
- Cod CPV
- 42912310-8 · Aparate de filtrare a apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.460 RON
- Valoare atribuită
- 1.460 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 09:43
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 09:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.460 RON
din 1.460 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro