Ofertă acceptată Cumpărare directă

articole si materiale pentru instalatii electrice

Număr anunț
DA22105975
Autoritate contractantă
COMUNA ODAILE (PRIMARIA COMUNEI ODAILE) (CUI 4593911)
Furnizor / câștigător
SC SIM IMPEX SRL BUZAU (CUI RO10929740)
Cod CPV
31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.416,38 RON
Valoare atribuită
1.416,38 RON
Data publicării
17.12.2018 20:14
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.416,38 RON

din 1.416,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.