Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instrumente muzicale (Rev.2)

Număr anunț
DA22104418
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALĂ TELIU (CUI 29459274)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
Cod CPV
37310000-4 · Instrumente muzicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.395,80 RON
Valoare atribuită
3.395,80 RON
Data publicării
17.12.2018 16:02
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 08:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.395,80 RON

din 3.395,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.