Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transformator trifazat uscat cu racire in aer, TTA 40KVA

Număr anunț
DA22122559
Autoritate contractantă
COMUNA SCHELA (CUI 3126381)
Furnizor / câștigător
PRAMTUDAN SRL (CUI RO17108415)
Cod CPV
31213200-4 · Transformatoare de distributie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.840,21 RON
Valoare atribuită
14.840,21 RON
Data publicării
18.12.2018 14:54
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 16:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.840,21 RON

din 14.840,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.