Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRELUNGITOR PROTECTIE SUPRACURENT 5m

Număr anunț
DA22121599
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Sanitar "VASILE VOICULESCU (CUI 12555722)
Furnizor / câștigător
MICROIDEAL COMPUTERS SRL (CUI RO17269411)
Cod CPV
31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231,10 RON
Valoare atribuită
231,10 RON
Data publicării
18.12.2018 14:33
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

231,10 RON

din 231,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.