Ofertă acceptată Cumpărare directă

Depozitare arhiva

Număr anunț
DA22115351
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC JUDETEAN DE PAZA (CUI 31175401)
Furnizor / câștigător
Huiu Lucian Ion (CUI 26439990)
Cod CPV
63121100-4 · Servicii de depozitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
18.12.2018 12:02
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.