Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 43,3% sub estimat

E.FAECALIS NCTC 12697 30X20

Număr anunț
DA40537383
Autoritate contractantă
Institutul de Diagnostic si Sanatate Animala (CUI 4316171)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.410 RON
Valoare atribuită
4.201,79 RON 43,3% sub estimat
Data publicării
03.06.2026 10:04
Termen limită
08.06.2026 17:00
Data finalizării
04.06.2026 08:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.201,79 RON

din 7.410 RON estimat 43,3%

Adjudecat la 56,7% din estimat · economie 3.208,21 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.