Ofertă acceptată Cumpărare directă

Electrozi supertit fin 2,5

Număr anunț
DA22117229
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 CRISTESTI (CUI 24901056)
Furnizor / câștigător
BAZA DE APROVIZIONARE-DESFACERE B.A.D. SA (CUI RO13569602)
Cod CPV
44315200-3 · Materiale de sudura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64,30 RON
Valoare atribuită
64,30 RON
Data publicării
18.12.2018 12:48
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

64,30 RON

din 64,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.